Reroll.cz - Vraťte deskovky do hry!
CZ-25%

Druhá šance

Druhá šance
  • Druhá šance
  • Druhá šance
  • Druhá šance
ID produktu
1001154
Stav
Ve fólii
Druh
samostatná hra
Min. počet hráčů
1
Max. počet hráčů
6
Hrací doba
15 min.
Min. doporučený věk
8 let
Jazyk
česky
Autor
Uwe Rosenberg
Zatrolené hry
zobrazit
BoardGameGeek
zobrazit
Herní mechanismy
Grid Coverage
Původní vyvolávací cena byla 260 Kč. Nyní je levnější o 65 Kč (25%).
195 KčCena
Skladem

Popis od distributora:

"Ve hře Druhá šance začínají všichni se stejným čtverečkovaným listem papíru. Vaším cílem je tento list co nejlépe zaplnit různými tvary. Do začátku dostane každý hráč jedinečný tvar, který zakreslí na svůj list.

V každém kole otočíte dvě karty s tvary a hráči musí na svůj čtverečkovaný papír jeden z nich nakreslit. Vybraný tvar překreslíte na svůj list a poté jej vybarvíte. Stejný tvar může nakreslit i více hráčů najednou. Pokud už máte papír tak zaplněný, že se vám na něj ani jeden z dostupných tvarů nevejde, dostanete druhou šanci. Otočíte jednu kartu s tvarem, který smíte nakreslit pouze vy. Pokud dokážete na svůj list vměstnat alespoň tento tvar, pokračujete dál! V opačném případě bohužel vypadáváte ze hry.

Hra končí, jakmile ze hry vypadli všichni hráči, otočili jste všechny karty s tvary nebo se někomu podařilo zaplnit celý list. Pokud se někomu takový majstrštyk skutečně podaří, automaticky vyhrává. Ve většině případů ale vyhraje ten, kdo má na svém listu nejméně nevybarvených čtverečků."

Poznámka Rerollu:
My dáváme hrám druhou šanci, měli bychom tedy mít v nabídce i Druhou šanci! Ale vážně, je to příjemná až zenová omalovávačka. Pokud máte rádi hry jako Ganz schön clever/Pretty clever nebo Kartografové, ale chcete něco odpočinkovějšího, potom dejte šanci ... ne, už s tím přestanu.

 
Tato stránka používá soubory cookies pro základní funkce (např. si pamatovat, že jste už toto odmávli). Více informací naleznete zde.