Reroll.cz - Vraťte deskovky do hry!
 Přepnout jazyk

 Platby

Platební brána ComGate

Jak nakupovat?

„Holandský“ bazar deskových her

Reroll.cz je internetový bazar moderních deskových her. Můžete zde koupit hry z druhé ruky. K tomu vám jistě pomohou funkce jako sledování ceny, porovnání, filtrování zboží a další. Kdyby ovládání nebylo jasné, klidně se nám ozvěte.

Hry, které v obchodě vidíte, jsou zpravidla k okamžitému odběru a po jednotlivých kusech, přesně jako v antiku s knihami. Jedním jsme se i inspirovali, a to slavným Knihobotem a jeho užitím holandského aukčního systému. Cenu každé hry po určitém období snižujeme (minimálně po 14 dnech), než si hra najde nový domov.

Deskovky nejsou knihy

Máme několik zvláštností oproti knihám. Hlavní zvláštnost je, že deskové hry můžeme opravit. Pokud v máme dvě staré hry, z nichž v jedné chybí kostka a v druhé karta, můžeme z nich vytvořit jednu plnou hru, u které ani nelze poznat, že není běžnou hrou z druhé ruky. Kromě toho u nás narazíte i na hry repasované. Ty jsme zachraňovali již větším zásahem (např. neobsahují původní kostky nebo jsme dotiskli materiály). Vždy se však ujistíme, že jsou plně hratelné.

Vzácně, ale přesto častěji než u knih se mohou objevit i opačné případy. Hra, která je ještě nerozbalená. Stane se, že původní majitel nakonec neměl na hru čas, ale už nemá kde ji dál skladovat. A třeba právě u vás by se na stůl dostala!

Často kladené otázky (FAQ)

Nenabízíte příliš drahé hry na to, že jste bazar?
Nastavujeme cenu podle různých ukazatelů, aby i prodávající měl z prodeje radost. Avšak jako kupující máte u každé hry možnost nastavit sledování ceny. Nastavte si takovou, která je vám již příjemná, a hned jak cena hry klesne na danou hladinu, budete o tom vědět.

Poradíte mi s výběrem?
Rádi. Deskovým hrám se věnujeme právě proto, že nás baví. Napište e-mail, stavte se na Discord nebo zavolejte.

Posíláte i do zahraničí?
Zatím máme zkušenost s posíláním přes Paketu na Slovensko. Do ostatních zemí zatím neposíláme. Avšak pokud vás to trápí, dejte nám vědět. Chceme se vylepšovat!

A máte také hru X?
Pokud ji teď nedohledáte v obchodě, potom ji nemáme na skladě. Avšak netřeba zoufat, můžete vyplnit poptávkový formulář a dáme vám vědět, pokud se objeví.

Co je to stav hry?
Vždy se pokusíme co nejpřesněji udat stav hry a měli byste si jej přečíst. Ale pro snažší orientaci používáme následující zkratky:
  • Ve fólii - hra je ještě zabalena ve fólii jako z obchodu, fólie sama může být narušena (jako ostatně z obchodu),
  • Jako nová - hra byla již otevřena, ale nebyla hraná, možná ani nejsou vyloupané žetony,
  • Hraná - hra jeví nějaké malé známky opotřebení, avšak je v pořádku,
  • Velmi ohraná - hra jeví silné známky opotřebení, avšak je hratelná,
  • Nekompletní - něco ve hře chybí z pohledu hratelnosti,
  • Repasovaná - hra je hratelná, ale některé díly jsme museli nahradit.

Proč jsou herní mechanismy anglicky?
Mnoho pojmů herních mechanismů se v běžné praxi nepřekládá (např. recenzenti hovoří o „deckbuildingových hrách“). Pojmy jsou tedy čistě anglicky, aby z nich nebyla podivná českoanglická směs. Avšak připravujeme malý slovníček pojmů z herních mechanik, kde je všechny vysvětlíme i pro nováčky.

Jak fungují rezervace?
Pražáci to mají lehké. Mohou si hry vyzvednout a nemusí platit poštovné. Zpříjemnili jsme to tedy i mimopražským. Objednávku si můžete rezervovat. Zaplatíte manipulační poplatek a samotnou objednávku. My s odesláním počkáme na Vaši další objednávku nebo než nám sami řeknete, že chcete rezervace poslat. Tato služba je dostupná jen po registrování.

 
Tato stránka používá soubory cookies pro základní funkce (např. si pamatovat, že jste už toto odmávli). Více informací naleznete zde.