Reroll.cz - Vraťte deskovky do hry!
 Přepnout jazyk

 Platby

Platební brána ComGate

Jak prodat?

Vraťte deskovky do hry!

Máte hry, které vás již omrzely a zbytečně vám doma zabírají místo? Nebo jste se k nim ani nedostali, ale už přišly nové? Na Reroll.cz vám pro ně pomůžeme najít nové majitele a kompletně se postaráme o jejich prodej.

Foto, Hra, Odměna - Komisní prodej

Dejte nám vědět (např. přes formulář) a pošlete fotku her, které chcete nabídnout k prodeji. Po schválení nám je buď zašlete poštou, nebo si pro ně přijedeme. A potom už jen stačí počkat, až se hry prodají.

Z částky, za kterou se hra prodá, získáte 70 % bez 49 Kč (minimálně však získáte 51 % z ceny, podrobnější ukázku máme v otázce níže).

Doprava

Hry k nám můžete dostat mnoha způsoby, podle toho, jak se vám nejlépe hodí.

 • Zásilkovna – pošleme vám kód a vy pečlivě zabalenou hru (viz nížce) podáte u Zásilkovny,
 • Česká Pošta – pošlete nám hry Českou poštou,
 • Kurýr - pošleme za vámi kurýra, který hry vyzvedne,
 • Osobní předání – pro více her se stavíme my u vás nebo můžete po předchozí domluvě hry přivézt k nám pokud máte cestu kolem.

Balení

Pokud nám budete posílat deskové hry, poštou, kurýrem nebo Zásilkovnou, potom si prosím dejte záležet na tom, jak hry zabalíte. Brzy budeme mít článek, ale pár základních rad je:

 • Ochraňte hry proti vlhkosti - doprava může být někdy velmi divoká, raději tedy hry zabalte do něčeho, co je ochrání proti vodě,
 • Pozor na okraje - zabalte krabice do balení tak, aby si vzájemně neublížili,
 • Vycpěte obsah - nová hra je upravena, aby ji šlo přenášet, hraná má dost volných dílků. Nejlépe je tedy nějak vycpěte.

Bohužel můžeme prodat hry jen v tom stavu, jak nám dorazí.

Často kladené otázky (FAQ)

Jaké hry mohu prodat?
Prodáme veškeré moderní deskové hry (např. od Osadníků po Gloomhaven), raději nám však pošlete fotografii nebo jmenný seznam.

Proč bych se o prodej neměl starat sám?
Nafotit, správně nacenit, hlídat cenu, oslovit zákazníky, skladovat... je kolem toho dost práce, kterou my za vás rádi převezmeme. Avšak pro některé nemusí býz holandská aukce nejlepší model, můžete doufat, že se vám podaří v klasické anglické aukci vydělat víc. V takovém případě se podívejte např. na Zatrolené hry.

Jak naceňujete hry?
Nastavujeme cenu podle stavu hry jak nám dorazí. Dále využíváme různých ukazatelů a průběžně sledujeme i ceny v obchodech. Ceny však volíme, aby jak prodávající tak nakupující měli z prodeje radost.

Nemůžete moje hry jednoduše vykoupit?
Komisní prodej vede k většímu zisku pro vás. Pokud bychom vykupovali hry dopředu, tak nevíme, za kolik se ještě prodá a tedy bychom kupovali za nižší ceny. Pokud byste však si přáli spíše výkup, napište nám na info@reroll.cz nebo pošlete formulář níže s poznámkou, že byste chtěli hry vykoupit. Udělali bychom vám nabídku za kolik můžeme vaše hry vykoupit.

Kolik je moje odměna?

Z každé prodané hry dostanete 70% z ceny bez 49 Kč, minimálně však 51 % z ceny.

Cena
Vaše odměna
100 Kč51 Kč
200 Kč102 Kč
500 Kč301 Kč
1000 Kč651 Kč
2000 Kč1351 Kč

Moje hra není kompletní, mohu ji nabídnout u vás k prodeji?
Ano! Hru nabídneme jako nekompletní a je možné, že se někomu bude líbit i tak. Avšak hned jakmile budeme mít možnost, hru zkompletujeme nebo opravíme a nabídneme ji jako tzv. repasovanou hru. Pokud budeme hru kompletovat pomocí jiné hry, rozdělíte se o odměnu s jejím majitelem. Pokud ji opravíme svépomocí, budou platit standardní pravidla prodeje (viz výše).

Jak má vypadat fotografie her na prodej?

Hlavní je, aby z ní byly poznat tituly. Stav her posoudíme po převzetí. Fotografie může vypadat takto:

Příklad fotografie.

 • Hry na prodej
 • ...Vybrat soubor
 • ...Vybrat soubor
 • ...Vybrat soubor
 •  captcha»
 
Tato stránka používá soubory cookies pro základní funkce (např. si pamatovat, že jste už toto odmávli). Více informací naleznete zde.